813842
1
Verklein
Vergroot
Pagina terug
1/1
Pagina verder

Hulp nodig? Stel uw vraag in het forum

Spelregels
1

Forum

Soundlogic-80437---Atmosphere-alarm-clock
6
  • Hoe kan je het wakeup light instellen kan iemand mij tips geven. Dat je met licht wakker wordt Gesteld op 8-2-2024 om 12:56

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Als ik de wekker uitzet, tweede knopje links dan doet de wekker juist niets? Geantwoord op 5-12-2024 om 18:24

    Waardeer dit antwoord (2) Misbruik melden
  • Had hetzelfde probleem maar 250 pogingen later heb ik het eindelijk gevonden, tenminste ...één manier. Mogelijk zijn er meer. Heb hier soundlogic over gemaild maar wacht nig op antwoord.

    Voor nu, licht aan, alarm instellen en dan timer aan op automatisch uitzetten. Had 15 min gekozen. Na 15 minuten ging de hele wekker uit. Dus ook geen beeldscherm meer. Je kunt dus niet meer de tijd zien. Maar toen het alarm af ging , ging wel de wekker incl, verlichting weer aan.

    Ik ga nog aantal andere dingen testen maar voor nu werkte dit alvast. Update als ik meer getest heb volgt nog. Heb zelf nog andere wekkers dus beeldscherm mis ik gelukkig niet zo
    Geantwoord op 14-12-2024 om 16:29

    Waardeer dit antwoord (1) Misbruik melden
  • Hoe werkt de wake up lights functie? Doet die dit automatisch als de wekker gaat? Of hoe zet ik die aan? Gesteld op 3-2-2024 om 12:42

    Reageer op deze vraag Misbruik melden
  • Ik zou het ook graag weten. Ik krijg het niet ingesteld en kan het ook nergens vinden terwijl overal wel staat dat die functie erop zit. Dankjewel alvast Geantwoord op 6-3-2024 om 18:57

    Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Ook ik zoek mij suf hoe die wake up functie ingesteld moet worden. Heb van alles geprobeerd. Geantwoord op 7-11-2024 om 16:30

    Waardeer dit antwoord Misbruik melden
  • Na het instellen van de gewenste tijd en geluid voor de wake up functie zet je de wekker uit via de aan uit knop.
    Werkt prima Geantwoord op 20-12-2024 om 19:40

    Waardeer dit antwoord (3) Misbruik melden
  • Ik vraag me ook af hoe die wake-up light werkt. Als ik de wekker instel met geluid en timer, dan gaat het licht na 15 minuten (als je die hebt gekozen) uit en heel je wekker gaat dan uit. 's morgens gaat je wekker af en brand het licht maar dat is geen wake up light...... Het licht zou eerder langzaam aan moeten gaan voordat de wekker afgaat. Ik vind het licht van de klok ook erg fel, kan je dit dimmen? En de wekker gaat telkens automatisch uit, dat wil ik ook niet. Kan die niet aanblijven? Handleiding zegt hier niets over!
    Geantwoord op 8-1-2025 om 21:56

    Waardeer dit antwoord (2) Misbruik melden

Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Abonneren

Abonneer u voor het ontvangen van emails voor uw Soundlogic 80437 - Atmosphere alarm clock bij:


U ontvangt een email met instructies om u voor één of beide opties in te schrijven.


Ontvang uw handleiding per email

Vul uw emailadres in en ontvang de handleiding van Soundlogic 80437 - Atmosphere alarm clock in de taal/talen: Nederlands, Duits, Engels, Frans, Italiaans, Spaans, Pools als bijlage per email.

De handleiding is 11.41 mb groot.

 

U ontvangt de handleiding per email binnen enkele minuten. Als u geen email heeft ontvangen, dan heeft u waarschijnlijk een verkeerd emailadres ingevuld of is uw mailbox te vol. Daarnaast kan het zijn dat uw internetprovider een maximum heeft aan de grootte per email. Omdat hier een handleiding wordt meegestuurd, kan het voorkomen dat de email groter is dan toegestaan bij uw provider.

Stel vragen via chat aan uw handleiding

Stel uw vraag over deze PDF

Uw handleiding is per email verstuurd. Controleer uw email

Als u niet binnen een kwartier uw email met handleiding ontvangen heeft, kan het zijn dat u een verkeerd emailadres heeft ingevuld of dat uw emailprovider een maximum grootte per email heeft ingesteld die kleiner is dan de grootte van de handleiding.

Er is een email naar u verstuurd om uw inschrijving definitief te maken.

Controleer uw email en volg de aanwijzingen op om uw inschrijving definitief te maken

U heeft geen emailadres opgegeven

Als u de handleiding per email wilt ontvangen, vul dan een geldig emailadres in.

Uw vraag is op deze pagina toegevoegd

Wilt u een email ontvangen bij een antwoord en/of nieuwe vragen? Vul dan hier uw emailadres in.



Info