• MIJNHEER/MEVBROUW ,
    Vanmiddag de stoommagnetron NN-CS598S opgehaald,na het uitpakken geinstaleerd en electrisch aan gesloten.
    de taal en de tijd geprogrammeerd,en dat lukte prima,
    maar nu zou ik het waterbakje vullen maar ik krijg het met geen mogelijkheid er uit,hij lijkt van binnen geblokkeerd.

    Wat kan het probleem zijn?

    Gesteld op 10-6-2014 om 18:15 in forum Panasonic NN-CS598SEPG Misbruik melden
    • Waterbakje gaat er inderdaad moeilijk uit,dus wees voorzichtig want het lijkt erg breekbaar.
      Doe de deur open/naar beneden en pak het bakje van onderen vast en trek een beetje,tegelijkertijd links-boven met vingers licht trekken of anders rechts-boven.
      Dit werkt bij mij. Geantwoord op 15-8-2014 om 15:33

      Waardeer dit antwoord Misbruik melden

Kent u iemand die het antwoord hierop weet? Deel een link naar deze vraag via email, Twitter of Facebook.

Uw antwoord

Spelregels
Stel ook een vraag Toon alle vragen Ga naar handleidingen


Misbruik melden

Gebruikershandleiding.com neemt misbruik van zijn services uitermate serieus. U kunt hieronder aangeven waarom deze vraag ongepast is. Wij controleren de vraag en zonodig wordt deze verwijderd.

Product:

Bijvoorbeeld antisemitische inhoud, racistische inhoud, of materiaal dat gewelddadige fysieke handelingen tot gevolg kan hebben.

Bijvoorbeeld een creditcardnummer, een persoonlijk identificatienummer, of een geheim adres. E-mailadressen en volledige namen worden niet als privégegevens beschouwd.

Spelregels forum

Om tot zinvolle vragen te komen hanteren wij de volgende spelregels:

Belangrijk! Als er een antwoord wordt gegeven op uw vraag, dan is het voor de gever van het antwoord nuttig om te weten als u er wel (of niet) mee geholpen bent! Wij vragen u dus ook te reageren op een antwoord.

Belangrijk! Antwoorden worden ook per e-mail naar abonnees gestuurd. Laat uw emailadres achter op deze site, zodat u op de hoogte blijft. U krijgt dan ook andere vragen en antwoorden te zien.

Vul hier uw vraag voor het forum in

Info