-
Helft van de inductieplaat(HI311MUU/A02) wil niet opwarmen. Temperatuur blijft knipperen. Uiteengevezen en zien een bolstaande condensator. Aan wat zou dit allemaal kunnen liggen? Gesteld op 20-8-2018 om 10:24
Reageer op deze vraag Misbruik meldenOp de elektronische stuurmodulevind je een Darlington schakeling; dit is een vermogen trap van 2 transistors waarvan de tweede een hoge stroom heeft in de collector(Ic2 = hfe2 * Ib1 indien hfe bv 50 is ( versterkingsfactor) is Ic2 = 2500*Ib1 dus een paar Ampère. De weerstanden in de emittor zijn meestal verbrandt en de transistoren ook defect.
Waardeer dit antwoord Misbruik melden
Het herstellen gebeurd echter niet meer door defecte componenten te vervangen maar direct een nieuwe! Kostprijs bij ons was rond de 400 Euro!!
Als je alle platen op max zet opgepast voor voldoende koeling( zet bv schuif open onder kookplaat) ,vermijdt max vermogen op alle platen.Atag heeft wel een goeie service en helpt je sowieso maar het kost wat!!( transport,uren)! Geantwoord op 20-8-2018 om 10:43